Nikča
Byla jsem na tetování u Lukáše a jsem naprosto spokojená. Na podzim se ukážu zase 👍☺️
Martina
Dnes jsem navštívila salon a tetoval mě Arny, skvělá práce :) vypadá to líp než jsem si představovala .
Martina
Jen a jen chvála a uznání. ARTAJ není "jen" tatér. Jeho práce je opravdové umění. Moc se těším na další setkání zlaté ruce :-) dekuji
Zdeněk
Skvělá domluva i skvělá práce. Děkuji
Radka
Pěkné prostředí, příjemný přístup :-) Doporučuji.
Masha
�
Bětka
Naprostá spokojenost :) Mám tam přesně co jsem chtěla :)...vřele všem doporučuji ;)
Víťa Pruška
(Translated by Google) Already 2 visits and complete satisfaction 10/10 😉 (Original) Již 2 návštěvy a naprostá spokojenost 10/10 😉
Dark
